Wie verdient het Soester Jeugdlintje?   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 548

jeugdlintjeEr zijn veel kinderen en jongeren die iets goeds doen voor de ander. Denk bijvoorbeeld aan een zus die mantelzorger is voor haar zusje of buurkinderen die het afgelopen jaar de zieke buurvrouw hebben geholpen met de boodschappen. Maar het zijn ook zeker de jongeren die vrijwilligerswerk doen bij sportverenigingen.

De gemeente Soest is trots op deze kinderen en jongeren! Daarom reikt zij in april voor het eerst Soester Jeugdlintjes uit.

Kent u iemand tussen de 6 en 18 jaar die een Soester Jeugdlintje verdient? Kijk op www.soest.nl/jeugdlintje hoe u hem of haar kunt aanmelden.

Ken jij een jeugdlid die zich inzet voor onze mooie vereniging?! Geef hem of haar dan op voor een lintje via de link hierboven! Wij zijn tenslotte trots op onze jeugdscheidsrechters/lijnrechters etcetera!

 {fadeUp}This text will use the fade up transition.{ /fadeUp}

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel