Femke van Odijk nieuwe hoofdtrainer Vliegdorp!   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 768

Het nieuws was natuurlijk al aan het rondgaan, niet in de laatste plaats door haar eigen enthousiasme en ambitie, maar we zijn blij te kunnen melden dat m.i.v. het seizoen 2016-2017, Femke van Odijk zal fungeren als hoofdcoach/trainer van Vliegdorp. Er waren verschillende kandidaten. De Technische Commissie, belast met het selecteren, had uiteindelijk 2 trainers die zij geschikt achten om de selectie te gaan trainen. Maar zij wilden dat die selectie zelf uiteindelijk de doorslaggevende stem moest hebben.

En die keuze viel uiteindelijk op Femke. Het bestuur, de TC en de selectie zijn blij en kijken uit naar de samenwerking. Femke, van harte welkom bij Vliegdorp!

Wie is Femke?

Wat is er mooier dan professionals het werk te laten doen? Bijgaand een vandaag verschenen stuk in het AD/AC van Michel Brands. Een aanrader!

Klik op de afbeelding

Femke van Odijk Ik zet liever de trend

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel