Wat gebeurt er met de vrijwilligersbijdrage?   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 498

Er is gebleken dat er nog wat vragen zijn rondom de vrijwilligersbijdrage. Om broodje aap verhalen te voorkomen of minstens de kop in te drukken, willen wij degene die daar behoefte aan hebben uitnodigen om op 12 april langs te komen bij Vliegdorp en je vraag betreffende de vrijwilligersbijdrage aan het bestuur voor te leggen.

Een van de zaken die de afgelopen maanden in de door de KNVB geïnitieerde spiegel en droomsessies naar boven zijn gekomen is transparant zijn naar de leden toe.

Dit heeft ons doen besluiten om zo nu en dan een avond in te plannen waarbij er leden van het bestuur aanwezig zullen zijn om in dit specifieke geval vragen of onduidelijkheden rondom de vrijwilligersbijdrage weg te nemen.

Bij deze is een ieder die hier in geïnteresseerd is van harte uitgenodigd. Start 12 april 20.00 uur tot ongeveer 21.00 uur.

Sportieve groet,
Het bestuur

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel