Gasten op zondag   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 546

Vanuit het AZC Zeist hebben wij de vraag gekregen of het mogelijk is met een aantal asielzoekers gebruik te maken van ons sportcomplex. Vorig seizoen hebben er een aantal bewoners van het AZC met onze teams meegetraind. Qua integratie was dat een goed uitgangspunt, in de praktijk werkte dat van beide kanten niet goed.

Na overleg met het AZC hebben we bedacht dat de zondag een goede optie is om onder begeleiding van vrijwilligers uit het AZC voetbalclinics te organiseren voor deze mensen. Traninings materiaal zoals ballen, hesjes en pionnen worden verzorgd door de vrijwilligers van het AZC. Het mes snijdt aan twee kanten, de vereniging laat zijn sociale kant zien, en het sportcomplex wordt op de zondagen gedeeltelijk benut. Op zondag 20 maart heeft het AZC voor het eerst gebruik gemaakt van onze velden.
De eerste KNVB clinic was bestemd voor kinderen en was erg goed bezocht. We hopen dat er op deze manier een mooie samenwerking ontstaat tussen het AZC en ’t Vliegdorp.

Namens het bestuur

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel