PUPIL VAN DE WEEK BIJ DAMES 1   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 380

Ik mocht mee doen met de meiden en ik wil net zo goed worden als hun. We gingen naar de kleedkamer om om te kleden en we maakte grapjes en lachten heel veel. Na heel veel gezelligheid moesten we stil zijn om de wedstrijd te bespreken. 

Samen liepen we het veld op en gingen we de warming up doen en balletje over trappen. Ik heb ook nog trucjes geleerd. we gingen ook penalty's oefenen maar dat vond ik een beetje eng. Na de kop of munt mocht ik scoren bij het tegen team en ik maakte een goal. 
Toen de wedstrijd begon in de regen mocht ik in de duckout zitten en vond ik het super leuk om de meiden te zien voetballen. 
Ik wil nog een keertje mee doen met de meiden 😀


Meiden ik vond het gezellig 

Liefs Emmelie 

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel