JO15-1 TRAINT BIJ STEPUP!   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 750

Wederom was er vanavond geen mogelijkheid om te trainen voor de JO15-1, maar daar hadden zij een leuk alternatief voor gevonden.
Het werd een pittige training bij StepUp!
Onder begeleiding van Coen en de trainers gingen de jongens aan de slag in de zaal. Er werd begonnen met een warming up op de spinfiets of op de crosstrainer. Daarna werd er een circuit gevolgd. Hierin zaten 6 onderdelen verwerkt. Dit ging in rap tempo door en dat voelde de jongens best. Er werden echte zweetdruppels aangetroffen en de nodige "ik kan niet meer" kreten klonken uit de zaal. Kortom, een geslaagde sportieve avond voor de JO15-1.

StepUp! nogmaals onze dank voor deze mogelijkheid. De jongens vonden het fantastisch !

 

 

 

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel