Vliegdorp JO11-1 op bezoek bij IJsselmeervogels JO11-2   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 620

Vandaag weer een lesje geleerd. Het maakt niet uit of je tegenstander gemiddeld een kop groter is en 10 kilo zwaarder. Als je beter bent in het voetballen zelf, komt dit toch boven drijven. Alleen duurt het even en moeten we over de eerste schrik en het fysieke spel heen komen. Dit leidde er wel toe dat IJsselmeervogels binnen 5 minuten op een 2-0 voorsprong stond. En op dat moment gaf ik er geen stuiver voor. Maar dan beginnen de eerste combinaties te lopen, komen de eerste kansen en delen we verdedigend ook af en toe eens een tikkie uit. Nadat Jayden met een mooi afstandschot de aansluitingstreffer maakte zag je dat we de wedstrijd naar ons toe trokken en gewoon de baas waren op het veld. Helaas leidde dit af en toe tot wat nare overtredingen, maar ook daar lieten we ons niet meer door uit het veld slaan. Door 2 doelpunten van Lars gingen we de rust in met een prachtige en ook verdiende 2-3 voorsprong. Na rust kwamen de IJsselmeervogels weer opgepept het veld in. De 2e helft was echt gelijkwaardig, maar het lukte ons niet de kansen te benutten. Via 3-3 kwamen we zelfs op een 4-3 achterstand. En dat voelde heel vervelend gezien ons vertoonde spel. Het feit dat we geen reserves hadden begon ook voelbaar te worden. Conditioneel begon het een slijtageslag te worden. Des te mooier was het dat Lars na een prachtige voorzet van Jelle een paar minuten voor tijd alsnog de dik verdiende 4-4 binnen kon tikken. We kregen zelfs nog kansen op meer, maar dat mocht helaas niet zo zijn. Zo werd het een zwaar bevochten en zeer verdiend gelijkspel. Een groot compliment aan de verdedigers Wouter, Rick en (de nog een beetje zieke) Freek. Jullie hebben het geweldig gedaan met Romano als zeer solide sluitpost. Net zoals Jayden, Jelle en Lars regelmatig hun doorgang wisten te combineren tegen de stugge verdedigers. En dat zonder wissels en een Freek die fier overeind bleef na zijn grieperigheid. Supergoed gedaan en thuis gaan we ze gewoon vanaf de eerste minuten aanpakken en gaan we voor de volle winst. Fijn weekend allemaal !

Jaap van den Hoek
JO11-1

 

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel