Vliegdorp JO11-1 stelt zich kandidaat voor het kampioenschap   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 580

Door de 2-8 overwinning tegen Baarn JO11-2, zijn we serieus in de race voor het kampioenschap. Vandaag voor het eerst ook met wisseling van de posities gespeeld en dat ging heel goed. Wouter en Jelle op de rechterflank en Rick, Jayden en Joshua op de linkerkant wisselden elkaar goed af. Freek blijft onze topverdediger en Lars onze hoofdaanvaller. Met natuurlijk Romano als vaste solide sluitpost. Gevolg daarvan was dat Wouter vandaag met 3 doelpunten onze topscorer is geworden. Het team is daarmee weer een kwaliteit rijker geworden en het groeit in volwassenheid.

Vanaf de start namen we gelijk het initiatief. Toch waren de eerste 10 minuten redelijk gelijkopgaand. Wouter brak de ban met de 0-1, een mooie schuiver in de hoek. Kort daarna was het Lars die de 0-2 inschoot. Vanaf dat moment beheersten we de wedstrijd. Hoogtepunt van de 1e helft was het fantastische afstandschot van Jayden. Vanaf 20 meter draaide de bal als een streep in de rechterbovenhoek. Vlak voor rust toch nog een tegendoelpunt van Baarn, 1-3 wat de spanning er toch wel inhield. Na rust gelukkig snel orde op zaken gesteld. Weer in dezelfde volgorde met eerst Wouter en daarna weer Lars. Stand 1-5 en de wedstrijd was gelopen. Ook Rick maakte een mooi afstandschot en bracht de stand op 1-6. Het derde doelpunt van Wouter betekende 1-7. Na de 2-7 van Baarn was de concentratie en organisatie wat weg. De slotfase verdiende geen schoonheidsprijs. Des te mooier was het dat Jelle nog een prachtig slotakkoord liet aantekenen. Met een rush over het hele veld in de laatste minuut liep hij 2 tegenstanders eruit en passeerde hij de keeper met een knal in de linkerbovenhoek. Als een moderne opkomende vleugelverdediger. Eindstand 2-8 !! Weer een prestatie van het hele team wat door de goede trainingen van Bouch Ayoubi elke week beter lijkt te worden. Op naar de volgende uitdaging op 11 maart thuis tegen Hooglanderveen JO11-5.

Goed weekend allemaal,

Jaap van den Hoek

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel