JO13-1 begint sterk aan bekercompetitie   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 446
De kop is eraf, en hoe. Tegen De Bilt werd woensdagavond een goede wedstrijd afgesloten met een 2-4 overwinning. Het was bijna zomers warm en dat drukte wel het tempo van de wedstrijd. We werden lekker in het zadel geholpen door de snelle 0-1 van Wouter, een mooi intikkertje. Daarna over en weer kansen maar verdedigend maakten we weinig fouten. Na ongeveer een kwartier was er een vlammend afstandsschot van Justin waarop de keeper kansloos was, 0-2. Maar de 0-3 ook van Justin was zo mogelijk nog mooier. Een vrije trap van zo’n 20 meter werd als een streep in de kruising gepoeierd. Wat een goal 👍. Vlak voor rust viel toch een tegentreffer waardoor we met 1-3 aan de 2e helft begonnen. Redelijk snel viel ook de 2-3 en gelijk was ook de spanning terug in de wedstrijd. Gelukkig voor ons duurde het niet lang voordat Jayden ook prachtig van afstand uithaalde, wat de 2-4 betekende. De motor begon wel leeg te raken, gelukkig konden we vaak op goed keeperswerk van Romano vertrouwen. Er werd niet meer gescoord waardoor we met een tevreden gevoel huiswaarts konden keren. In vergelijking met verleden jaar is er al veel verbetering zichtbaar. Minder fouten, minder ‘huppelig’ en steviger in de duels. Dat smaakt naar meer en geeft vertrouwen.

Doelpunten: Justin 2x, Wouter 1x en Jayden 1x.

Groeten, Jaap
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel