Vliegdorp ME 1 wederom kampioen !   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 646

Woensdagavond 18 mei 2016

Op deze avond stond de laatste wedstrijd van de competitie op het schema voor de meiden van de ME 1. Een wedstrijd tegen de nummer twee geplaatste Houten ME 1.

Met een hoop supporters langs de lijn van zowel Vliegdorp als Houten, werd het een strijdlustig potje voetbal. Houten ME 1 gaf zich nog niet gewonnen en ook de meiden van 't Vliegdorp gingen voor de winst. In de 9e minuut van de wedstrijd was daar de 1-0 voor 't Vliegdorp. De wedstrijd verliep verder in kansen voor zowel 't Vliegdorp als voor Houten, maar werden niet benut. Eindstand dus 1-0. Na de wedstrijd maakten de meiden een wave richting het publiek, waar zij een luid applaus ontvingen van alle supporters. In de kleedkamer nog even bij elkaar en vervolgens kon de kinderchampagne open getrokken worden om het kampioenschap te vieren.

In het najaar al kampioen in de 2e klasse en nu wederom kampioen, maar in de 1e klasse.
Kortom een prestatie waar de meiden van de ME 1 trots op mogen zijn.
Goed gedaan en ga zo door meiden. Op naar volgend seizoen waar we gaan starten met voetballen op het grote veld !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel