Afsluiting Real Madrid Clinic   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 610

Vrijdag 15 juli is alweer de 5e, maar tevens ook laatste dag van de Real Madrid Clinic bij vv 't Vliegdorp. De bijna 100 kinderen hebben er dus al 4 heerlijke voetbaldagen op zitten. Dagen vol saamhorigheid, gezelligheid, maar vooral veel voetbalplezier. Morgen zal de ochtend verlopen zoals alle andere ochtenden. Waarin gestart wordt met de clinic en aansluitend de lunch.

Tussen 13:00 en 13:30 uur is er gelegenheid voor iedereen die foto's wil maken op het veld. Er zullen ook diverse groepsfoto's gemaakt worden. Daarna gaat de clinic verder.

Vanaf 15:00 uur is iedereen van harte welkom voor een hapje en een drankje. Er komt een gezellige bar buiten en ook is er natuurlijk muziek aanwezig met zelfs een live optreden !!  Er kan nog lekker gevoetbald worden en ook zal er een springkussen aanwezig zijn. Kom allen dus om deze mooie clinic af te sluiten.

Tot morgen allemaal................

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel