10-09-2016 Wedstrijdverslag JO9-1   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 630

IMG 20160910 WA0021De jongens van Vliegdorp J09-1 hadden afgelopen week flink geoefend met overspelen en mannetje dekken op het veld.

Dit was te zien bij de eerste competitie wedstrijd afgelopen zaterdag. Vanaf de eerste minuut gingen de jongens volgens plan flink aan de slag. De doelpunten vlogen om de oren en het ene doelpunt was nog mooier dan het andere. Maar het belangrijkste was toch wel dat de jongens het geleerde in de praktijk brachten waardoor het resultaat er mocht wezen: het werd 11-1 (Vliegdorp tegen Hercules).

Dit verdiende na afloop toch wel een klein feestje in de kleedkamer. Op naar de volgende wedstrijd.

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel