Pupil van de Week 01-10-16   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 801

Hallo ik ben Dodge en ik speel bij vv 't Vliegdorp in de JO9-5.
Op zaterdag 1 oktober was ik pupil van de week bij de thuiswedstrijd van het eerste. Vliegdorp 1 speelde tegen Hees 1.
Ik vond het best spannend. Ik moest me melden in de kantine en daarna werd ik opgehaald door de trainster Femke van Odijk. Samen met mama mocht ik mee naar de kleedkamer om kennis te maken met de voetballers en moest ik mijn voetbalschoenen aan doen.
Daarna ging ik met alle spelers het veld op om mee te doen aan de warming up. Dat was wel even anders zo bij de grote spelers. Leuk om nog wat nieuwe technieken te leren. Na de warming up mocht ik weer mee naar de kleedkamer waar de spelers hun wedstrijd tenue aan konden doen om vervolgens met de scheidsrechter en het team opnieuw het veld op te gaan. Ik mocht aftrappen en dribbelen naar het doel waar ik een mooi goal scoorde. Iedereen juichte voor me. Tijdens de wedstrijd mocht ik in de dug-out bij de reserve spelers zitten en de hele wedstrijd bijwonen. Helaas hebben ze de wedstrijd niet gewonnen, maar ik vond het super stoer dat ik pupil van de week mocht zijn. Als verrassing kreeg ik een certificaat, een kaart met alle handtekeningen van de spelers en een voetbal. Tenslotte mocht ik ook na afloop in de kantine een lekker frietje eten.

Spelers bedankt, high five van Dodge !!

 


IMG 6154 IMG 6171
IMG 6141
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel