Pupil van de week Joris van Egmond (JO9-5)   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 594

Voor elke thuiswedstrijd van het eerste elftal van 't Vliegdorp wordt er een “Pupil van de Week” gekozen. Deze wordt gekozen uit de teams van de JO9 (voorheen F-jes). De pupil van de week ervaart van dichtbij een thuiswedstrijd van het eerste elftal van 't Vliegdorp. De pupil loopt warm met de spelers, loopt mee in de opkomst het veld op, neemt de aftrap en scoort het eerste doelpunt. Tijdens de wedstrijd zit de pupil in de dug-out en na afloop van de wedstrijd krijgt hij/zij een leuk aandenken en nog wat lekkers. De pupil komt ook op de foto met het eerste elftal en zal natuurlijk een vermelding krijgen op de website.


Hallo, ik ben Joris en speel in de JO9-5 van Vliegdorp. Zaterdag 18 maart mocht ik pupil van de week zijn. Ik vond dit super leuk maar ook best wel spannend. Om 13.45 uur moest ik in de kantine zijn.Toen het tijd was, moest ik naar beneden naar de kleedkamer van Vliegdorp-1. Hier mocht ik kennismaken met de spelers en deed ik mijn voetbalschoenen aan. Daarna ging ik mee naar buiten het veld op. We begonnen met de warming-up. Wat heb ik veel nieuwe trucjes geleerd! Toen de wedstrijd bijna ging beginnen, liep ik samen met de scheidsrechter als eerste het veld op, tjonge wat spannend! Ik vond het leuk dat ik de munt in de lucht mocht gooien en de aftrap doen. Ik rende met de bal naar het doel, ik leidde de keeper af en schopte! GOAL!! Iedereen juichte voor mij. Verder heb ik de wedstrijd vanuit de dug-out gevolgd. Het werd uiteindelijk 1-1. Jammer hoor dat we net niet gewonnen hebben. Nadat ik in de kantine een patatje gegeten heb, ging ik naar huis met een mooie bal, een certificaat en een kaart met de handtekeningen van alle spelers. Ik vond het een hele leuke, coole middag!Joris van Egmond

 

Naam: Joris van Egmond 
Leeftijd: 7 jaar
Team: Jeugd onder 9/5
Positie: Links achter
Trainer: Sip Maes
Broer/Zus: Niels
School: Daniëlschool Soest
Groep: Groep 4
Hobbies: Voetballen
Later word ik: Timmerman
Favoriete Club: Vliegdorp
Favoriete speler: Messi
Leukste voetbal ervaring: Partijtje spelen
Favoriete Eten: Pannenkoek met kaas
Voorspelling uitslag: Vliegdorp 1 – SVMM 1 (2 - 1)

 

34
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel