Vliegdorp JO11-1 zet grote stap richting het kampioenschap   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 550

In een spannende wedstrijd hebben we uiteindelijk met 6-2 gewonnen van IJsselmeervogels JO11-2. Door deze overwinning kunnen we in de volgende wedstrijd op 22 april thuis tegen Baarn het kampioenschap binnen halen. In tegenstelling tot de uitwedstrijd begonnen we nu scherp tegen het fysiek sterke IJsselmeervogels. De wedstrijd liep gelijk op. Gelukkig waren wij het die via Jelle de 1-0 maakten. Dat gaf zichtbaar vertrouwen. Ook al had IJsselmeervogels wel meer balbezit, wij waren doelgerichter. Romano keepte sterk en moest even flink bijten toen hij een knie in zijn rug kreeg. Gelukkig kon hij weer verder. Vrij kort na elkaar konden Lars en Jayden ons op een 3-0 voorsprong zetten. Na een kwartier leek dat een geruststellende voorsprong. Dat bleek echter niet het geval. IJsselmeervogels kwam goed terug in de wedstrijd. Slordigheden in onze verdediging waren daar mede debet aan. Via 3-1 werd het zelfs 3-2. En de laatste 10 minuten voor de rust was IJsselmeervogels de bovenliggende partij. Met pijn en moeite konden we onze voorsprong tot de rust vasthouden. In de rust met name afgesproken dat we scherper en strakker op de man zouden gaan verdedigen. En dat gebeurde gelukkig ook. De wedstrijd was weer volledig in evenwicht en vooral ook heel spannend. Een mooie uitbraak van Lars gaf ons weer wat lucht, 4-2. Maar ook IJsselmeervogels creëerde veel kansen. Het keeperswerk van Romano hielp ons enorm. Freek, Wouter en Rick stonden nu gelukkig ook solide te verdedigen. Een speciaal compliment toch voor Joshua. Die als een terriër op de aanvallers van IJsselmeervogels dook. En als ze er toch langs kwamen kom je Joshua minimaal nog 2x tegen. Super gedaan Josh! Doordat we het goed dichthielden was het wachten op ons volgende doelpunt. En dat kwam via een prachtige lob van Jelle vanaf 15 meter over de keeper heen, 5-2. Dat was de genadeklap voor IJsselmeervogels. De eindstand werd 6-2 doordat Jelle een hard schot van Jayden droog binnen tikte. Een mooie en spannende wedstrijd die we uiteindelijk toch wel verdiend hebben gewonnen. Op naar het kampioenschap 👍. Doelpunten Jelle 3x, Lars 2x, Jayden 1x. 

Jaap van den Hoek
Vliegdorp JO11-1

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel