Sport & Spel Dag 22-12-2018   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 329

Op zaterdag 22 december was er een leuke sport- en speldag bij vv 't Vliegdorp georganiseerd door de coaches. Het was gezellig druk op de 1e dag van de kerstvakantie. Ouders gingen elders kerstinkopen doen terwijl de kinderen genoten van deze gezellige en sportieve dag. Vroeg in de ochtend waren de kinderen van JO8-9-10 en rond het middaguur was de jeugd van de JO11-12-13 aan de beurt. De kinderen genoten en na afloop waren er diverse prijzen die door onze "kerstvrouw" Bianca werden uitgedeeld en alle deelnemers ontvingen een mooie medaille. Ook dank aan de dames van de evenementen commissie die belangeloos achter de kraampjes met sportkleding en warme chocomelk of in de keuken met broodjes knakworst en achter de bar stonden.

Als laatste willen we iedereen die gestemd heeft op Claudia Sakkers voor de titel clubheld in de amateursport hartelijk bedanken. Door jullie heeft ze de 1e plaats bereikt in de gemeente en werd er tijdens de sport- en speldag een mooie beker aan haar uitgereikt. Deze staat naast de oorkonde te pronken achter de bar. Nogmaals coaches, vrijwilligers en kinderen: bedankt voor deze leuke dag!

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel