JO13-1 kan goede bekerstart niet doorzetten   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 396
Na de mooie wedstrijd van afgelopen woensdag moesten we vandaag al weer aantreden. Helaas zonder reserves en dat was vooral de 2e helft merkbaar. Tegenstander was Jonathan. De eerste helft werd er van beide kanten niet gescoord. Dus rusten met 0-0. Geloof niet dat ik dat de afgelopen jaren eerder heb meegemaakt. Niet dat de eerste helft slecht of saai was, er waren over en weer kansen genoeg. Maar de bal wilde er niet in. Helaas voor ons was het bijna direct na de rust raak voor Jonathan. Deze 0-1 was het begin van het einde. De kracht, het geloof en vooral ook de accuratesse ebden weg. Jonathan werd echt niet beter, maar ze waren wel ineens de baas op het veld. Regelmatig liepen ze uit naar 0-4 wat ook de eindstand was. We weten waar we aan moeten werken. Volgende week weer een kans.

Groeten, Jaap
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel