Klinkende 8-3 voor Vliegdorp JO13-1   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 375
Vaak zie je wel een wedstrijd kantelen, maar niet zo vaak zie je dat 2 x gebeuren. Vandaag wel in onze wedstrijd tegen Brederodes. Binnen een kwartier stonden we met 3-0 voor en denk je een rustige dag te hebben. Dat liep toch anders. In de 1e minuut al de 1-0 voor Vliegdorp door een corner van Jayden die direct het doel indraaide. Door goals van Joshua en weer Jayden kwam de comfortabele 3-0 tot stand. Kort daarop kreeg Brederodes een strafschop en dat was het eerste kantelpunt in de wedstrijd. Door de 3-1 waren we ineens alles kwijt en we ‘rommelden’ maar wat aan. Het was wachten op de 3-2 en de 3-3 en die kwamen dan ook nog voor de rust. Gelukje voor ons was dat een schot van Tigo vlak voor rust voor de 4-3 zorgde. Na de rust direct weer de omgekeerde metamorfose. Snel maakte Lars er 5-3 van en een mooie kopbal van Rohullah betekende de 6-3. Nu zagen we ook weer de mooie combinaties en de voorzetten van de flanken die we zo misten aan het eind van de 1e helft. De slotakkoorden waren weer voor Jayden, met 2 prachtige afstandschoten bepaalde hij de eindstand op 8-3. Als team hebben we een prachtige 2e helft gespeeld. Hopelijk houden we dit vast voor de eerste competitiewedstrijd volgende week!

Doelpunten Jayden 4x, Joshua, Tigo, Rohullah en Lars 1x.
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel