SO Soest JO11-3 tegen Vliegdorp JO11-2   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 510

Zaterdag 15 september om 08:30 uur was de aftrap op het natte natuurgras bij SO Soest. We waren super gemotiveerd, omdat onze voormalige spits Wesley nu bij de tegenpartij speelde. We kwamen snel op 2-0 achterstand door twee afstand schoten. Na de eerste pauze kwamen we goed terug en door een paar goede combinaties stond het bij de rust 2-4. Nu zou het er om spannen, de tweede helft is vaak niet onze beste periode. SO Soest kwam terug naar 3-4, maar in de laatste fase konden we nog één keer scoren. Een blij team kon met een eindstand van 3-5 weer terug naar Soesterberg.

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel