Monsterscore voor Vliegdorp JO13-1   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 380
Wellicht komen we in het Guinness Book of Records, want ik geloof niet dat er ooit een speler is geweest die binnen 6 minuten vanaf de aftrap een hattrick heeft gescoord. Bij ons lukte Lars dat vandaag. Na 6,5 minuut stond er al 0-3 op het scorebord. Wat een bliksemstart! Dat was gelijk de opmaat naar een klinkende 0-12 overwinning. Ook de paal werd regelmatig geraakt, de uitslag was dan ook zeker niet geflatteerd. Natuurlijk zal Wasmeer de zwakste broeder in deze poule zijn, maar dan nog hebben we als compleet team een heel solide prestatie neergezet. Je ziet spelers groeien in hun positie en het samenspel wordt ook echt beter. Daarnaast gunt dit team elkaar heel veel. Dat blijkt wel uit het feit dat in de 2e helft men zelf van veldpositie ging wisselen om anderen ook een meer aanvallende rol te gunnen. Daardoor kon ook Freek, normaal onze libero, 2x tot scoren komen. Ook als Rick een doelpunt van Jayden ‘afpikt’ door een zekere goal nog net een laatste tikkie te geven doen ze dit onderling lachend af. Dat zie je natuurlijk graag als ouders en als coach. Laten we hier vooral even van genieten, maar ook niet blind op staren, volgende week zullen we gewoon weer flink aan de bak moeten.

Doelpunten: Lars 5x, Freek 2x, Jelle 2x, Wouter, Rick en Jayden 1x.
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel