Vliegdorp begint competitie met klinkende overwinning   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 475

Afgelopen zaterdag stond de 1e competitiewedstrijd op het programma. En of het komt door de nieuwe outfit of door de 'lessons learned' in de beker; tegenstander VVJ, met de voor Soesterbergers bekende Arie Koning als hoofdcoach, was kansloos.

Na 9 minuten opende aanvoerder Mike Muilwijk de score. 20 minuten later verdubbelde de andere Mike, Ligtvoet, de score. VVJ kwam in het verhaal niet voor. De 2-1 na 36 minuten was dan ook alleen mogelijk door onzorgvuldig terugspelen. Vliegdorp ging met een lekker gevoel rusten.

In de 2e helft hetzelfde beeld. Mike Ligtvoet voegde nog een doelpunt toe aan zijn saldo (dit seizoen al 6 uit 4) en Rishendly Maduro, na vlak daarvoor bijna uit de wedstrijd getrapt te zijn (door een VVJ-er die wel de kleedkamer mocht opzoeken) scoorde na een rush 4-1, enkele minuten later gevolgd door 5-1 door de 3e Mike, van der Staal.

VVJ kreeg nog een penalty, maar die werd door Man of the Match, Loek Vermeulen gestopt.

Loek werd vlak voor tijd nog wel een keer gepasseerd. Vliegdorp liet VVJ iets te makkelijk komen.

Zo'n beetje in het eindsignaal vond een VVJ speler het nodig nogal lomp op Loek in te lopen. En dat liet Loek niet zomaar toe.


Vliegdorp - VVJ 5-2

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel