Sterke 2e helft levert Vliegdorp JO13-1 winst op   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 358
Net als verleden week hadden we nu tegen Hooglanderveen een bliksemstart. In de eerste minuut al was het Justin die na een mooie kapbeweging beheerst de 1-0 in de hoek schoof. Het eerste kwartier was het ook Vliegdorp die duidelijk de betere ploeg was. Er werden ook kansen gecreeerd, maar de afronding was of te slordig of was te veel op eigen succes gebaseerd. Langzaam maar zeker werd Hooglanderveen sterker. Volledig verdiend maakten ze ook de 1-1. En niet veel later zelfs de 1-2. Dat ging wel even in de koppies zitten en de rest van de 1e helft had Hooglanderveen zeker verder uit kunnen lopen. Gelukkig hebben wij dan altijd nog Romano als solide sluitpost, die ons door moeilijke periodes heen kan slepen. En we hadden nog meer geluk, want vlak voor rust liet de keeper van Hooglanderveen een zeer houdbaar schot van Jayden toch glippen. Dus met de 2-2 ruststand mochten we zeker niet klagen. De tweede helft ging in eerste instantie gelijk op. Vliegdorp kon weer meer druk zetten en kreeg ook weer meer balbezit. Het was erg belangrijk dat Lars de 3-2 scoorde. Vanaf dat moment gingen we soepeler en makkelijker spelen. Met nog 2 doelpunten van Lars kwam er een comfortabele 5-2 op het scorebord, waarbij we tussendoor ook nog even een penalty misten. De prachtige afsluiting was van Justin met een hoge indraaiende bal buiten het bereik van de keeper. Dus weer een mooie 6-2 overwinning, maar het ging zeker niet makkelijk. Conditioneel zat het ook goed en dat heeft mede de doorslag gegeven. We gaan vol energie door, want er is nog steeds veel progressie mogelijk.

Doelpunten: Lars 3x, Justin 2x en Jayden 1x.

Groeten, Jaap
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel