Vliegdorp JO13-1 stoomt door   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 354
Ook met de 3e wedstrijd hebben we een regelmatige en mooie overwinning geboekt. Met 1-9 waren we veel te sterk voor AFC Quick 1890 J013-3. Toch opvallend hoe we de 2e helft van vorig jaar bijna alles verloren in de 3e klasse en waar we nu de overwinningen aan elkaar rijgen. Daar zijn uiteraard ook wel verklaringen voor. We hebben er 2 goede spelers uit de JO11-1 bijgekregen. Maar verder is het toch echt dezelfde ploeg. Je ziet gewoon dat er met meer rust en overzicht gevoetbald wordt. De linies zijn mooi in evenwicht. Een goede doelman met een solide verdediging waar ook steeds meer opbouwend vermogen uit komt. De middenlinie met een paar goede verbindingsspelers en niet te vergeten een echte ‘stofzuiger’. In de aanval 2 koele afmakers waarbij ook de vleugels goed bezet zijn waardoor het spel niet te krap wordt. Al met al een complete ploeg die ook fysiek tot meer in staat is. Ook de trainingen worden vertaald naar de wedstrijd. Woensdag trainden we op het inlopen vanaf de rand van het strafschopgebied bij corners, en vandaag kwamen daar 2 doelpunten uit voort. Dat is erg leuk om te zien. Ook de posities werden weer onderling gewisseld op eigen initiatief, maar het spel blijft hetzelfde. Toch nog even de wedstrijd zelf. Weer een snelle 0-1 van Lars, waarna Justin een loepzuivere hattrick aantekende die de stand op 0-4 bracht. Uit een corner bepaalde Rick de ruststand op 0-5. Na rust duurde het lang voordat er werd gescoord. Het was Justin die de ban brak met een geplaatste bal in de hoek. Even later deed Lars hetzelfde 0-7. Een echte rush van Rohullah met een klassieke punter leverde de 0-8 op. En Jelle maakte met een kopbal uit een hoekschop de 0-9. De eretreffer voor AFC Quick 1890 viel in de slotseconde. Het was een prachtige wedstrijd in een heerlijk zonnetje. Wat wil je nog meer 😎.

Doelpunten: Justin 4x, Lars 2x, Rohullah, Rick en Jelle 1x.

Groeten, Jaap
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel