Vliegdorp JO13-1 trekt in spannende pot aan het langste eind   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 358

Waar we in de vorige wedstrijden in de loop van de wedstrijd rustig achterover konden leunen om van de zon te genieten, was dat vandaag zeker niet het geval. Tegen Spakenburg J013-2 bleef het tot het einde spannend en enerverend. De 5-3 overwinning is echter zeker verdiend en smaakt heerlijk. Vooral ook omdat Spakenburg het fysiek niet schuwde en alle middelen aanwende om ons spel te dwarsbomen. Complimenten voor de hele ploeg dat we ons daar niet door uit het spel hebben laten halen, maar bijna stoïcijns onze eigen spel bleven spelen. En dat was meer dan de moeite waard om naar te kijken!

Dit keer geen snelle voorsprong, maar een redelijk gelijk opgaande wedstrijd vanaf het begin. Het was een prachtige steekpass van Jasper op Lars die de wedstrijd openbrak en die ons op een 1-0 voorsprong zette. Er waren kansen over en weer. Spakenburg was vooral gevaarlijk met steekpasses achter onze verdedigers waarin we op snelheid werden geklopt. Zoals zo vaak was het onze super goalie Romano die zich niet liet passeren en met het goed oog houden op de bal de tegenstander danig frustreerde. Van onze kant uiteraard luid applaus. Ons scorend vermogen is zo hoog dat een 2e doelpunt niet uit kon blijven. En dat was ook zo. Justin plaatste een bal mooi in de hoek. Want ook Spakenburg had een goede keeper, maar op deze 2-1 was hij kansloos. Dit gaf zichtbaar meer zelfvertrouwen en de 3-1 van Jayden was daar een logisch geval van. Dit was tevens de ruststand. Zoals gezegd konden we niet de voorsprong uitbouwen. Spakenburg zette alles op alles en konden ook de 3-2 scoren. Maar het vertrouwen bleef in ons team, de koppies gingen niet hangen. Sterker nog, ik zag her en der zelfs verbetenheid en de wil om niet te verliezen. En dat zien we natuurlijk graag. Na 20 minuten werd dit beloond door Jelle die met een geweldige lob vanaf de zijkant van het strafschopgebied de Spakenburgse keeper verschalkte. 4-2 voor Vliegdorp. Maar ook dit was nog niet geruststellend, ondanks een paar goede kansen van Vliegdorp was het verdorie toch Spakenburg die 4-3 scoorde. Het billenknijpen was weer voelbaar langs de kant. Met nog 5 minuten te spelen was het Lars die een echte golf van vreugde over het veld liet gaan door vol overtuiging de 5-3 te scoren. Dit was ook de eindstand. Het hele team verdiend een groot compliment. Toch wil ik nog even 2 spelers speciaal noemen. Rick die steeds meer de strateeg van achteruit begint te worden samen met Freek, en vooral ook steeds feller op de bal wordt. En Wouter die op de mid-mid groeide in de wedstrijd en veel mooie paasjes richting de aanvallers gaf. Zo zijn het elke week weer nieuwe positieve ontdekkingen die we doen. Ook Wessel speelde een goede eerste wedstrijd. We gaan hier van genieten, en ik al helemaal omdat de winst een geweldig kado was voor mijn verjaardag 😉.

Groeten, Jaap

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel