Vliegdorp JO13-1 haalt bijna de dubbele cijfers   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 315
Wederom een prachtige overwinning. Met 0-9 werd Nieuwland JO13-3 bijna achteloos aan de kant gezet. Op zich helemaal geen slechte ploeg en ook wij speelden de sterren niet van de hemel, en toch zo’n uitslag. Ons spel wordt steeds meer gedegen en het vertrouwen groeit, dat is in alle linies merkbaar. Dit keer ook geen bliksemstart. Het duurde 10 minuten voordat we de score konden openen. Vervolgens kenden we in de wedstrijd geen zwakke of sterke periodes. Heel regelmatig werd de voorsprong uitgebouwd en er werd solide verdedigd. Ik zou bijna zeggen dat het wat saai begint te worden. Maar ik zie dat maar even als een luxe probleem. Dit team is rijp voor meer uitdaging en sterkere tegenstand, maar voorlopig moeten we in deze poule er elke week een goede wedstrijd van maken. De eerste helft lukte dit nu niet echt. De ruststand was 0-3. In de tweede helft zie je dat wij het tempo kunnen blijven volhouden waar de tegenstander zich moet terugtrekken. Dan krijgen we meer ruimte en dat weten we altijd uitstekend te benutten. We scoorden zo’n beetje om de 5 minuten en dan staat er toch echt zomaar 0-9 op mijn briefje. We gaan lekker door zo.

Doelpunten: Lars 3x, Jayden 2x, Justin 2x, Joshua en Wouter 1x.
  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel