Terugblik nieuwjaarsreceptie   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 384

Zaterdag 12 januari 2019 was er bij vv 't Vliegdorp de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Na twee voetbalwedstrijden gezellig de kantine in. Met zangers Bertjan en Michel werd het een gezellige, drukke middag/avond met zelf gemaakte hapjes en ook nog eens 2 heerlijke schalen met haring gesponsord door Vishandel G. v/d Mheen.

Een jaarlijkse traditie is de uitreiking van de vrijwilligerbokaal. Deze werd uitgereikt door de 35+, die de bokaal vorig jaar wonnen. De bokaal is dit jaar gewonnen door Gerard Weterman. Gerard is niet alleen trainer van de MO11-1, maar fungeert ook nog eens als technische jeugdcommissie en is natuurlijk lid van het bestuur. Afgelopen jaar heeft hij zich voor 200% ingezet en daarom is Gerard verkozen tot "Vrijwilliger van het jaar".

Gerard nogmaals van harte gefeliciteerd !!!

Hierbij willen wij ook de dames die hapjes klaargemaakt hebben, het barpersoneel en alle helpende handjes van deze dag hartelijk bedanken voor hun inzet.

Ook een extra bedankje aan Vishandel G. vd Mheen voor hun bijdrage.

BEDANKT ALLEMAAL

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel