Dartavond 5 april 2019   vv 't Vliegdorp

  • Hits: 265

Afgelopen vrijdag 5 april was het darttoernooi weer een gezellige en succesvolle avond. Maar liefst 15 koppels deden mee aan het darttoernooi. Op 1ste plaats zijn geëindigd David Paap en Sem op de 2e plaats Marcel van Essen en Sharona Tammer en op de 3e plaats Ferdy en Thierry Witteveen. Tevens had David Paap ook nog eens de hoogste uitgooi met 113. Hierbij willen wij graag Gerco van Drie bedanken voor de puntentelling van het toernooi en verder iedereen bedankt die aanwezig waren op deze gezellige avond.

  • Logo sunny website
  • Word nu lid van vv 't Vliegdorp!
  • Zonder vrijwilligers bestaat onze vereniging niet!
  • Sponsor onze vereniging al voor 75 euro per jaar!!!
rac logo
Bij ons kunt u pinnen!
zonder respect geen voetbal
KNVB
geen 18 geen druppel