Contact

vv Vliegdorp KNVB nr: FZXX85C Rabobank 39.52.15.447
Telefoon Kantine (0346) 330850
info@vliegdorp.nl
Adres Kerklaan 10 3712 BG Huis ter Heide
Routebeschrijving
Postadres Postbus 1 3769 ZG Soesterberg secretariaat@vliegdorp.nl
 
Algemeen Bestuur bestuur@vliegdorp.nl
Voorzitter Henk Timmerman (0346) 352703 timmermanhenk@ziggo.nl
Secretaris Helga Bekker 06 15240287 secretariaat@vliegdorp.nl
Penningmeester Marcel Hundersmarck 06 38078391 penningmeester@vliegdorp.nl
Voetbal Technische-zaken Juns Foulon (niet op dinsdag en woensdag) 06 54324442 junsfoulon@gmail.com
Jeugd-zaken Marcel van Essen 06 20542276 marcel.vanessen@kpn.com
Kantine Vacature
 
Wedstrijdsecretariaat
Senioren Oskar Nauman, waarnemend vliegdorp-wedstrijdsecretaris-senioren@kpnmail.nl
Junioren / Pupillen Marcel van Essen 06 20542276 marcel.vanessen@kpn.com
 
Scheidsrechterscommissie Vacature
 
Verenigingsconsul Vacature
 
Seniorencommissie seniorencommissie@vliegdorp.nl
Bestuurslid Juns Foulon (niet op dinsdag en woensdag) 06 54324442
Wedstrijdsecretaris Oskar Nauman, waarnemend
Leiders Seniorenteams
 
Jeugdcommissie jeugdcommissie@vliegdorp.nl
Coordinator A en C junioren Johan van Oijen 06 54313325 jodida.vanoijen@kpnplanet.nl
Coordinator D en E pupillen Marcel van Essen 06 20542276 marcel.vanessen@kpn.com
Coordinator F pupillen Edwin Klinkert 06 55364956 eklinkert1968@kpnmail.nl
Coordinator Meisjesteam Bas Blok 06 30797231 vliegdorpmeiden@gmail.com
Coordinator Kabouters Ferdy Witteveen 06 28375687 witveen2001@ziggo.nl
 
Accommodatie commissie
Co÷rdinator/aanspreekpunt
Binnen Bert van Dijk
Buiten Vacature
 
Barcommissie
Aanspreekpunt/co÷rdinator Bas Blok 06 30797231
 
Administratieve zaken
Ledenadministratie
- Aan- en afmeldingen
- Adreswijzig
Alex Kentie (na 18:00 uur) (0346) 352637 ledenadministratie@vliegdorp.nl
Contributie/incasso Marcel Hundersmarck 06 52166472 penningmeester@vliegdorp.nl
 
Communicatie communicatie@vliegdorp.nl
Aanspreekpunt/co÷rdinator vacature
Vliegdorp site RinÚ Huiden (0346) 352737 rhuiden@vliegdorp.nl
 
Sponsorcommissie sponsorcommissie@vliegdorp.nl
Rob Ravenhorst 06 22415634 rj.ravenhorst@xmsnet.nl
Roel van Marle 06 22886754 marlevan@ziggo.nl
Piet Buis 06 46336877
Patricia de Bruin 06 52715120 rijkdebruin@hetnet.nl
 
Kleding Roel van Marle 06 22886754 marlevan@ziggo.nl
 
Evenementencommissie
Jeugd en senioren evenementen@vliegdorp.nl
Aanspreekpunt/co÷rdinator Vacature
Toernooien jeugd Marcel van Essen 06 20542276 marcel.vanessen@kpn.com
Martijn Zwama 06 40736498 m.zwama@planet.nl
Schoolvoetbal toernooi Jeugdcommissie jeugdcommissie@vliegdorp.nl